Altunizade Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Altunizade Kurye

Altunizade Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Altunizade Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Altunizade Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Altunizade Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Altunizade Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Altunizade kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Altunizade Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Altunizade Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Altunizade Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Altunizade Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Altunizade Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Altunizade Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Altunizade Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Altunizade merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment