Ambarlı Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Ambarlı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Ambarlı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Ambarlı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Ambarlı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Ambarlı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Ambarlı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Ambarlı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Ambarlı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Ambarlı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Ambarlı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Ambarlı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Ambarlı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Ambarlı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Ambarlı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Ambarlı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Ambarlı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ambarlı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment