Armutlu Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Armutlu Kurye

Armutlu Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Armutlu Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Armutlu Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Armutlu Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Armutlu Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Armutlu kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Armutlu Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Armutlu Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Armutlu Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Armutlu Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Armutlu Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Armutlu Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Armutlu Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Armutlu Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Armutlu Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Armutlu Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Armutlu Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Armutlu merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment