Bakırköy Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Bakırköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Bakırköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Bakırköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Bakırköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Bakırköy kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Bakırköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Bakırköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Bakırköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Bakırköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Bakırköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Bakırköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Bakırköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Bakırköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Bakırköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Bakırköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Bakırköy Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Bakırköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment