Balmumcu Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Balmumcu Kurye

Balmumcu Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Balmumcu Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Balmumcu Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Balmumcu Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Balmumcu Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Balmumcu kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Balmumcu Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Balmumcu Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Balmumcu Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Balmumcu Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Balmumcu Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Balmumcu Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Balmumcu Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Balmumcu merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment