Bebek Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Bebek Kurye

Bebek Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Bebek Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Bebek Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Bebek Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Bebek Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Bebek kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Bebek Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Bebek Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Bebek Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Bebek Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Bebek Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Bebek Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Bebek Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Bebek Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Bebek Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Bebek Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Bebek Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Bebek merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment