Beşiktaş Kurye

0212 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Beşiktaş Kurye Hizmeti

0212 210 5557

Beşiktaş Moto Kurye

Beşiktaş Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Beşiktaş Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Beşiktaş Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Beşiktaş Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Beşiktaş kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Beşiktaş Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Beşiktaş Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Beşiktaş Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir.
Beşiktaş Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.

Beşiktaş Moto Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Beşiktaş Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Beşiktaş Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Beşiktaş Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Beşiktaş Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Beşiktaş Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Beşiktaş Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ataşehir merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment