Beyazıt Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Beyazıt Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Beyazıt Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Beyazıt Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Beyazıt Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Beyazıt kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Beyazıt Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Beyazıt Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Beyazıt Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Beyazıt Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Beyazıt Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Beyazıt Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Beyazıt Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Beyazıt Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Beyazıt Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Beyazıt Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Beyazıt Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Beyazıt merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment