Beylikdüzü Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Beylikdüzü Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Beylikdüzü Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Beylikdüzü Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Beylikdüzü Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Beylikdüzü kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Beylikdüzü Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Beylikdüzü Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Beylikdüzü Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Beylikdüzü Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Beylikdüzü Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Beylikdüzü Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Beylikdüzü Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Beylikdüzü Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Beylikdüzü Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Beylikdüzü Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Beylikdüzü Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Beylikdüzü merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment