Beyoğlu Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Beyoğlu Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Beyoğlu Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Beyoğlu Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Beyoğlu Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Beyoğlu kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Beyoğlu Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Beyoğlu Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Beyoğlu Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Beyoğlu Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Beyoğlu Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Beyoğlu Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Beyoğlu Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Beyoğlu Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Beyoğlu Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Beyoğlu Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Beyoğlu Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Beyoğlu merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment