Bostancı Kurye

Bostancı Kurye Hizmeti
(0216) 442 1241


Bostancı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur.Bizlere merkez ofis numaramız olan (0216) 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Bostancı kurye, İstanbul genelinde göndermek ya da aldırmak istediğiniz motorlu kuryenin taşıyabileceği her türlü emtiayı istenilen adrese ulaştırmaktadır. Motorlu kurye taleplerinize mesai saatleri içinde hizmet vermekteyiz. Bostancı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Bostancı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Bostancı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Bostancı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Bostancı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Bostancı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Bostancı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Bostancı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Bostancı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Bostancı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Bostancı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Bostancı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment