Çağlayan Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Çağlayan Kurye

Çağlayan Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Çağlayan Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Çağlayan Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Çağlayan Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Çağlayan Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Çağlayan kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Çağlayan Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Çağlayan Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Çağlayan Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Çağlayan Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Çağlayan Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Çağlayan Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Çağlayan Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Çağlayan Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Çağlayan Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Çağlayan Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Çağlayan Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Çağlayan merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment