Çeliktepe Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Çeliktepe Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Çeliktepe Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Çeliktepe Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Çeliktepe Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Çeliktepe kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Çeliktepe Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Çeliktepe Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Çeliktepe Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Çeliktepe Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Çeliktepe Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Çeliktepe Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Çeliktepe Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Çeliktepe Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Çeliktepe Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Çeliktepe Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Çeliktepe Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Çeliktepe merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment