Dudullu Kurye

(0216) 442 1241

Dudullu Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
  • 57

Dudullu Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Ataşehir motorlu kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir.

Dudullu moto kurye

DUDULLU Motorlu Kurye hizmeti; özellikle büyükşehirlerde olmak üzere, gün geçtikçe yoğunlaşan trafikte, gönderilerin her daim hızlı bir şekilde bir yerden bir yere ulaştırılmasını sağlayan güvenli taşıma sistemini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaktadır. Sunulan bu hizmet, kendi içinde moto kurye, yaya kurye, arabalı kurye gibi adlandırılarak farklı bölümlere ayrılmaktadır. Fiyatlandırma gönderilen evrakın büyüklüğüne ve gideceği mesafeye göre yapılır ve sektörde ekspres hizmet diye bir kavram vardır. Bu ekspres hizmet, evrakın mümkün olan en kısa südre gideceği yere ulaşmasını sağlayan, ortalama hızı ise 45 ila 90 dakika arasında olan bir hizmettir. DUDULLU kurye firması, çalışma sisteminde, öncelikle göndermek istenilen evrakın alınacağı yere ve gideceği yere dair bilgileri alır.

Daha sonra o verilen bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi alınacak adrese en yakın olan moto kuryeyi göndericiye yönlendirir. Kurye personeli gelip evrakı ilgiliden teslim alır. Daha sonra personel evrakı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye de teslimat hakkında bilgi verir. DUDULLU KURYE zamanla yarışır ve evrakı mümkün olan en kısa zamanda adrese ulaştırır. Bu hizmet kendi içerisinde moto kurye yaya kurye, kiralık kurye, arabalı kurye gibi farklı bölümlere ayrılır ve hepsi farklı hizmetleri yerine getirir. Dudullu kurye olarak bizler, hızlı kurye, güvenilir kurye ve tam zamanında kurye misyonu ile hizmet vermekteyiz. Kuryepera kurye'nin etkin bir şubesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, son sistem teknoloji ile donatılmış araçlar ve alanında eğitimli kurye elemanları ile nitelikli, hızlı ve güvenilir hizmetler veren Dudullu kurye olarak , bunu yaparken elbetteki kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlara evrak ve paketlerinizi hedeflerine taşımaktadır.

Acil Dudullu Moto Kurye

Hızlı Kurye Sistemi İçin DUDULLU Motorize Ekipleri Kurulmuştur.

DUDULLU Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. DUDULLU motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Kurye firması DUDULLU da , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, telsiz donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.

Telefon Etmek Yeterlidir

Tüm gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi için DUDULLU kurye telefon numarasını aramak yeterli olmaktadır. Merkeze telefon edilir edilmez en yakın yerdeki personel harekete geçirilir. Bu personel de genellikle motokuryedir. Bu motokuryeler hızlı teslimatları geçekleştirmektedir. Ayrıca şehir içindeki gönderilerin teslimini yapmaktadır. Motorize ekiplerle birlikte gönderi en fazla 90 dakika içinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Buna, ekspres kurye de denilmektedir. Normal hizmete göre fiyat biraz yüksek olsa da gönderilerin kısa bir süre içinde adrese teslimi gerçekleştirilmektedir. Geleneksel yolla gönderilen evrakın kimi zaman haftalar sonra adrese teslim edildiği bilinmektedir. Oysa kurye sisteminde böyle bir sonuçla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. Bu hizmette hızlı olmak esastır.

Firmalar da teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak en güvenilir ve en hızlı teslimatları gerçekleştirmektedir. Kurye hizmeti DUDULLU zamanla yarışmaktır. Ayrıca müşterinin kuryenin ne zaman geleceğini bilmesi de önemlidir. Gönderi sahibi telefon ettiği anda ekiplerin yola çıkması ve evrakı hemen alması önemlidir. Ayrıca gönderinin ne zaman teslim edilmesi de son derece önem taşımaktadır. İşte hızlı kurye hizmeti sunan firmalar, motorlu ekipler kurmuş ve bu tür soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmıştır.

Ataşehir kurye Kendisiyle Yarışıyor

Kurye DUDULLU firması, trafik yoğunluğuna takılmadan evrakın ulaştırılmak istendiği adrese en kısa süre içinde teslim etme kapasitesine sahiptir. Firmanın hedeflerini sürekli yenileyen ve kelimenin tam anlamıyla kendileriyle yarışan kurye firmaları, gerek iş hayatında gerekse özel yaşamda gereksimin duyulan bütün evrak ve paket kurye işlerini büyük bir titizlikle ve oldukça hızlı bir şekilde tam zamanında teslim etmektedir. Profesyonel hizmet veren firmalar, acil kurye, arabalı kurye, ekspres kurye, yaya kurye ve kiralık kurye alanında da hizmet vererek normal gönderi, gün içi teslimat, ertesi gün teslimatı, gece kurye ve ekspres teslimatı gibi seçenekleri de sunmaktadır.

Müşterinin istediği zamanda, davetiye dağıtımı, broşür dağıtımı, imzalı dağıtım ve toplu dağıtımı gibi kurye hizmetlerini de sunan firmalar, bunları işlemleri gerçekleştirirken son sistem iletişim ağları kullanarak, hizmet istendiğinde en yakın ekipleri o alana yönlendirerek zaman kazanılmasını sağlamaktadır. DUDULLU kurye Firmalar bu sayede müşterilerine de zaman kazandırmaktadır. Kurumsal kurye firmaları, hizmet işlemlerini internet sitesinden online ya da telefonla hizmet isteği, otomasyon programına girilerek yönlendirecek operatöre ulaştırılması, en yakın kurye ekibinin müşteriye yönlendirilmesi, 30 ile 180 dakika sürelerinde teslimin gerçekleşmesi ve teslimattan sonra gönderene ulaşılarak tamamlandı bilgisinin verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Kargo İle Neler Taşınabilmektedir?

Teslimatlar nasıl yapılmalıdır? Öncelikle DUDULLU kurye telefonları aranmalıdır. Burada telefonu çağrı merkezi personeli açacaktır. Bu personele gönderi olduğunu belirterek adresi bildirmek yeterli olacaktır. Çağrı merkezi operatörü, tüm ekiplere bilgi verecek, en yakın personel de adrese ulaşarak evrakı alacaktır ve evrakın alındı bilgisini çağrı merkezine bildirecektir. Motorize ekip ayrıca güzergahı üzerindeki tüm adreslere uğrayarak aynı işlemi gerçekleştirmektedir. Sırasıyla toplanan gönderiler, DUDULLU kurye merkezinin bilgisi dahilinde şehir içindeki adreslere teslim edilmektedir. Eğer gönderi farklı bir bölgeye gidecekse bu kez de merkezde toplanmaktadır. Toplanan gönderilen gidecekleri adreslere göre ayrılmakta, sonra da adreslerine ulaştırılmaktadır.

Kurye firmaları aracılığı ile evrak, koli ve benzeri tüm eşyalar gönderilebilir. Kurye girmeleri genel olarak tek parça 100 kilogramı geçmemesi koşuluyla; paket, doküman, dosya, valiz, koli, torba, sandık, çuval, sağlam orijinal ambalajında sıvılar, vanaları sökülmüş boş gaz tüpleri, uygun ambalajda ilaç ve benzeri türden malzemeleri taşımaktadır. Ancak bu ilaç ve benzerleri arasında afyon, morfin, kokain ve benzeri uyuşturucular gibi taşınması kanunen yasaklanmış olanlar taşınmamaktadır. Bunların yanında oto yedek parça, kafes veya sandık içinde kaporta ve araç aksamı, çivi, vida, zincir (bunlar çuval veya torba içinde 50 kilogramı geçmeyecek şekilde olmalıdır), teneke, karton ve plastik ambalaj içinde sıvı ve katı mutfak yağları, sanayi yağları, Arap sabunu ve deterjan gibi her türlü kargo taşınabilmektedir.

Özel Şartlarda Taşınabilecek Koliler

En yakın kurye DUDULLU aracılığı ile seramik, porselen, vitray, cam ve camdan yapılmış eşyalar, ayna, mermerden yapılmış eşyalar, tutkal, arapsabunu, penir, turşu, salça, sandalye, koltuk, açılıp kapanan masa, küçük boyutlu ev eşyaları ve bunların parçaları, avize, oto camları, ampul, abajur, pastırma, sucuk, narenciye ve hediyelik diğer meyveler, özel şartlarda taşınmaktadır. Yine aynı şekilde yanıcı, yakıcı, patlayıcı, zehirleyici ve fena kokulu olmayan sıvı maddeler, sağlam bidon veya kaplarda taşınabilir. Bu bidon ve kaplar plastik, çelik, alüminyum olabilir. Yangın söndürme cihazı da ambalajında taşınabilmektedir. Bunun yanında vida, zincir, somun, çivi, kelepçe gibi metalden yapılmış malzemeler, sağlam sandık veya 25 kilogramı geçmeyen, üzeri kodlanabilir, çuval veya torba içinde taşınma imkanı vardır.

Tek parça 100 kilogramı geçmeyen sağlam sandık veya kafes içine konmuş, çemberle bağlanmış kaporta, direksiyon mili, aks, kepçe kazması, sondaj malzemesi, drenaj borusu, dikenli tel, inşaat makine parçası, motor, diferansiyel, şanzıman ve parçalar, hidrolik pompa, sanayi vanası, inşaat asansörü, kelepçeler matbaa giyotini, kalın plastik ambalajlara konmuş, fotoğraf stüdyoları için hazırlanmış sıvı (solüsyonlar) ve benzeri tıbbi malzemeler, içindeki sıvı tamamen boşaltılmış ve sağlam ambalaj içine konmuş akü, rulo haline getirilmiş ve bağlanmış ambalajı sağlam halı ve kumaş, basılı evrak ve kitap, film kasetleri, ses kasetleri, metal film makaraları da taşınabilir ürünlerin arasında bulunmaktadır. Ayrıca dosya-poşet içerisine sığabilecek 3 kilograma kadar kargolar dosya-poşet içerisinde de taşınabilmektedir.

Taşınması Yasak Olan Ürünler

En hızlı DUDULLU kurye de olsa 5584 Sayılı Posta Kanunu ve sair mevzuat kapsamında posta tekeline giren her türlü gönderinin taşınması yasaktır. Bunun yanında taşınması yasalarca men edilmiş her türlü kargo, patlayıcı, yanıcı, yakıcı, zehirleyici, fena kokulu kargolar ayrıca dolu ve boş gaz tüpleri, sigara, tütün, kısa sürede bozulabilecek olan et, tavuk, balık, bağırsak, ham deri, mutfak yağları ve yumurta, sıvı deterjan, makine yağları, plastik veya yağlı boyaların taşınması yasaktır. Bu kargoların dışında, ambalajından dolayı delinme, parçalanma, dağılma, kırılma sonucunda kendine veya diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan kargolar, zarf içinde ağır, sivri, zarfı yırtabilecek maddeler, fabrikalar ve bayileri arasında gönderilen boş av tüfekleri ve onların parçaları dışında, mermi, boş kovan, tabanca ve her türlü ateşli silahlar, yüklenip indirilmesi zor, ayrıca diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan 100 kilogramdan ağır tek parça kargolarla, uzunluğu 3 metreden fazla sandık veya demir malzemeler, plaka veya kütük halindeki mermerler taşınmaz. Dudullu kurye iletişim adresleri, normal gönderi, ekspres gönderi, gün içi teslimat, ertesi gün teslimatı, davetiye dağıtımı, broşür dağıtımı, imzalı dağıtım, toplu dağıtım, tahsilatlı gönderiler, zamanlı gönderiler, gece teslimatları ve evrak toplama gibi kuryecilik hizmetlerinden yararlanarak daha hızlı bir ulaşımın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bilindiği gibi halk dilinde elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye kurye denilmektedir. Bu hizmet günümüzde özellikle İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerin trafik yoğunluğu nedeniyle evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselerdir. Kuryeler, yaptıkları iş alanında yaya kurye, arabalı kurye, motorlu kurye ve kiralık kurye olmak üzere dört farklı hizmette sınıflandırılmaktadır. Bir kurye firmasında çalışan görevli, sabah mesai başlangıç saatinde merkezde bulunan operatöre anonsunu yapar ve varsa bulunduğu bölge üzerindeki evrakın adreslerini alır. Kendisine verilecek adreslerdeki evrakı alan personel, yaptığı dağıtımların ardından operatörüyle sürekli irtibat halinde olarak yeni kayıtları takip eder. DUDULLU Kurye gönderilerinin fazla olduğu zamanlarda toplu dağıtım hizmetleri tercih edilebilir. Bu, ekonomik bir sistemdir. Gönderiler ücretsiz olarak teslim alınır ve adreslerine ulaştırılır. İadeler ve dağıtım bilgileri, dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulur.

Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA motorlu kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza Dudullu kurye şubesi ile yanıt vermektedir.

Ataşehir kurye dudullu'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • * Dudullu kurye Motorlu Kurye Hizmeti
  • * Dudullu kurye Arabalı Kurye Hizmeti
  • * Dudullu kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
  • * Dudullu kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
  • * Dudullu kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • * Dudullu kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Dudullu merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.