Ekspres Kurye

(0216) 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Ekspres Kurye

Ekspres Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241

Ekspres Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Ekspres Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Ekspres Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Ekspres Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Ekspres kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Ekspres Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Ekspres Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Ekspres Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Ekspres Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Ekspres Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Ekspres Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Ekspres Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Ekspres Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Ekspres Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Ekspres Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Ekspres Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ekspres merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment