Eminönü Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Eminönü Kurye

Eminönü Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Eminönü Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Eminönü Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Eminönü Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Eminönü Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Eminönü kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Eminönü Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Eminönü Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Eminönü Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Eminönü Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Eminönü Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Eminönü Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Eminönü Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Eminönü Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Eminönü Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Eminönü Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Eminönü Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Eminönü merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment