Erenköy Kurye

0216 442 1241

Erenköy Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Erenköy Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Erenköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Erenköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Erenköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Erenköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Erenköy kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Erenköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Erenköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Erenköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Erenköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Erenköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Erenköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Erenköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Erenköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Erenköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Erenköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Erenköy Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Erenköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment