Esenyurt Kurye

(0212) 210 5557

Esenyurt Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Esenyurt Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Esenyurt Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Esenyurt Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Esenyurt Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Esenyurt Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Esenyurt kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Esenyurt Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Esenyurt Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Esenyurt Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Esenyurt Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Esenyurt Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Esenyurt Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Esenyurt Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Esenyurt merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment