Etiler Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Etiler Kurye

Etiler Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Etiler Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Etiler Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Etiler Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Etiler Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Etiler kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Etiler Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Etiler Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Etiler Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Etiler Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Etiler Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Etiler Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Etiler Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Etiler merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment