Eyüp Kurye

0212 617 7060

Eyüp Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Eyüp Kurye Hizmeti

0212 617 7060

Eyüp Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Eyüp Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Eyüp Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Eyüp Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Eyüp kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Eyüp Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Eyüp Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Eyüp Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Eyüp Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Eyüp Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Eyüp Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Eyüp Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Eyüp Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Eyüp Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Eyüp Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Eyüp Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Eyüp merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment