Ferhatpaşa Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Ferhatpaşa Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Ferhatpaşa Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Ferhatpaşa Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Ferhatpaşa Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Ferhatpaşa kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Ferhatpaşa Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Ferhatpaşa Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Ferhatpaşa Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Ferhatpaşa Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Ferhatpaşa Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Ferhatpaşa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Ferhatpaşa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Ferhatpaşa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Ferhatpaşa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Ferhatpaşa Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Ferhatpaşa Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ferhatpaşa merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment