Fulya Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Fulya Kurye

Fulya Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Fulya Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Fulya Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Fulya Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Fulya Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Fulya kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Fulya Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Fulya Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Fulya Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Fulya Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Fulya Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Fulya Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Fulya Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Fulya Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Fulya Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Fulya Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Fulya Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Fulya merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment