Göztepe Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Göztepe Kurye

Göztepe Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Göztepe Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Göztepe Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Göztepe Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Göztepe Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Göztepe kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Göztepe Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Göztepe Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Göztepe Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Göztepe Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Göztepe Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Göztepe Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Göztepe Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Göztepe Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Göztepe Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Göztepe Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Göztepe Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Göztepe merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment