Gültepe Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Gültepe Kurye

Gültepe Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Gültepe Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Gültepe Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Gültepe Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Gültepe Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Gültepe kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Gültepe Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Gültepe Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Gültepe Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Gültepe Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Gültepe Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Gültepe Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Gültepe Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Gültepe Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Gültepe Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Gültepe Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Gültepe Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Gültepe merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment