Gümrük Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Gümrük Kurye

Gümrük Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Gümrük Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Gümrük Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Gümrük Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Gümrük Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Gümrük kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Gümrük Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Gümrük Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Gümrük Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Gümrük Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Gümrük Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Gümrük Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Gümrük Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Gümrük merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment