Güneşli Kurye

(0212) 210 5557

Güneşli Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Güneşli Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Güneşli Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Güneşli Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Güneşli Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Güneşli Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Güneşli kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Güneşli Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Güneşli Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Güneşli Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Güneşli Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Güneşli Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Güneşli Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Güneşli Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Güneşli Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Güneşli Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Güneşli Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Güneşli Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Güneşli merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment