Halkalı Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Halkalı Kurye

Halkalı Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Halkalı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Halkalı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Halkalı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Halkalı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Halkalı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Halkalı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Halkalı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Halkalı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Halkalı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Halkalı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Halkalı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Halkalı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Halkalı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Halkalı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Halkalı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Halkalı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Halkalı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment