İstinye Kurye

(0212) 210 5557

İstinye Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

İstinye Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

İstinye Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
İstinye Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
İstinye Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden İstinye Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. İstinye kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
İstinye Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. İstinye Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
İstinye Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. İstinye Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
İstinye Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İstinye Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

İstinye merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment