Kağıthane Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Kağıthane Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kağıthane Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kağıthane Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Kağıthane Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Kağıthane kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kağıthane Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kağıthane Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Kağıthane Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Kağıthane Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Kağıthane Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Kağıthane Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kağıthane Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kağıthane Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kağıthane Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kağıthane Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kağıthane Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kağıthane merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment