Kalamış Kurye

(0216) 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Kalamış Kurye

Kalamış Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241

Kalamış Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kalamış Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kalamış Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Kalamış Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Kalamış kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kalamış Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kalamış Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Kalamış Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Kalamış Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Kalamış Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Kalamış Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kalamış Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kalamış Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kalamış Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kalamış Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kalamış Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kalamış merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment