Karaköy Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Karaköy Kurye

Karaköy Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Karaköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Karaköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Karaköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Karaköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Karaköy kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Karaköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Karaköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Karaköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Karaköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Karaköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Karaköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Karaköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Karaköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Karaköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Karaköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Karaköy Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Karaköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment