Kartal Kurye

0216 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Kartal Kurye

Kartal Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Kartal Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kartal Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kartal Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Kartal Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Kartal kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kartal Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kartal Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Kartal Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Kartal Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Kartal Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Kartal Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kartal Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kartal merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment