Kavacık Kurye

(0216) 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Kavacık Kurye

Kavacık Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241

Kavacık Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kavacık Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kavacık Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Kavacık Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Kavacık kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kavacık Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kavacık Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Kavacık Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Kavacık Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Kavacık Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Kavacık Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kavacık merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment