Kozyatağı Kurye

0216 442 1241

Kozyatağı Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Kozyatağı Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Kozyatağı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kozyatağı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kozyatağı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Kozyatağı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Kozyatağı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kozyatağı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kozyatağı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Kozyatağı kurye Kozyatağı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir.
Kozyatağı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.

Kozyatağı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Kozyatağı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kozyatağı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kozyatağı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kozyatağı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ataşehir merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.