Küçükköy Kurye

(0212) 210 5557

Küçükköy Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Küçükköy Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Küçükköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Küçükköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Küçükköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Küçükköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Küçükköy kurye teslim almış olduğu gönderileri verilen süreler içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Küçükköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Küçükköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Küçükköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Küçükköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Küçükköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Küçükköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Küçükköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Küçükköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Küçükköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Küçükköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Küçükköy Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Küçükköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment