Ataşehir Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Kurye Kurye

Ataşehir Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Ataşehir Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Ataşehir Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Ataşehir Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Ataşehir Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Ataşehir kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Ataşehir Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Kurye Ataşehir ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Ataşehir Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Kurye Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Kurye Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Ataşehir Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Ataşehir Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Ataşehir Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Ataşehir Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Ataşehir Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Ataşehir Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kurye merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment