Levent Kurye

(0212) 210 5557

Levent Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Levent Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Levent Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Levent Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Levent Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Levent Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Levent kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Levent Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Levent Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Levent Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Levent Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Levent Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Levent Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Levent Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Levent Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Levent Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Levent Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Levent Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Levent merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment