Maltepe Kurye

0216 442 1241

Maltepe Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Maltepe Kurye Hizmeti

0216 442 1241

Maltepe Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Maltepe Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Maltepe Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Maltepe Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Maltepe kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Maltepe Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Maltepe Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Maltepe Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Maltepe Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Maltepe Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Maltepe Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Maltepe Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Maltepe Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Maltepe Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Maltepe Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Maltepe Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Maltepe merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment