Maslak Kurye

(0212) 210 5557

Maslak Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Maslak Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Maslak Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Maslak Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Maslak Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Maslak Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Maslak kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Maslak Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Maslak Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Maslak Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Maslak Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Maslak Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Maslak Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Maslak Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Maslak Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Maslak Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Maslak Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Maslak Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Maslak merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment