Merter Kurye

(0212) 210 5557

Merter Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Merter Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Merter Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Merter Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Merter Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Merter Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Merter kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Merter Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Merter Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Merter Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Merter Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Merter Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Merter Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Merter Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Merter Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Merter Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Merter Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Merter Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Merter merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment