Nişantaşı Kurye

(0212) 210 5557

Nişantaşı Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Nişantaşı Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Nişantaşı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Nişantaşı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Nişantaşı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Nişantaşı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Nişantaşı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Nişantaşı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Nişantaşı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Nişantaşı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Nişantaşı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Nişantaşı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Nişantaşı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Nişantaşı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Nişantaşı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Nişantaşı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Nişantaşı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Nişantaşı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Nişantaşı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment