Okmeydanı Kurye

(212) 210 5557

Okmeydanı Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Okmeydanı Kurye Hizmeti

(212) 210 5557

Okmeydanı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Okmeydanı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Okmeydanı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Okmeydanı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Okmeydanı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Okmeydanı Kurye çalışanları gelen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Okmeydanı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Okmeydanı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Okmeydanı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Okmeydanı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Okmeydanı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Okmeydanı Kurye Acil İlaç Hizmeti
Okmeydanı Kurye Ucuz Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Okmeydanı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment