Ortaköy Kurye

(0212) 210 5557

Ortaköy Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Ortaköy Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Ortaköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Ortaköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Ortaköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Ortaköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Ortaköy kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Ortaköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Ortaköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Ortaköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Ortaköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Ortaköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Ortaköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Ortaköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Ortaköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Ortaköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Ortaköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Ortaköy Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Ortaköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment