Perpa Kurye

(0212) 210 5557

Perpa Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Perpa Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Perpa Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Perpa Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Perpa Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Perpa Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Perpa kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Perpa Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Perpa Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Perpa Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Perpa Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Perpa Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Perpa Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Perpa Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Perpa Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Perpa Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Perpa Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Perpa Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Perpa merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment