Sarıyer Kurye

(0212) 210 5557

Sarıyer Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Sarıyer Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Sarıyer Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Sarıyer Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Sarıyer Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Sarıyer Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Sarıyer kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Sarıyer Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Sarıyer Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Sarıyer Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Sarıyer Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Sarıyer Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Sarıyer Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Sarıyer Kurye Acil İlaç Hizmeti
Sarıyer Kurye Ucuz Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Sarıyer merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment