Sefaköy Kurye

(0212) 210 5557

Sefaköy Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Sefaköy Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Sefaköy Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Sefaköy Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Sefaköy Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Sefaköy Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Sefaköy kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Sefaköy Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Sefaköy Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Sefaköy Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Sefaköy Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Sefaköy Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Sefaköy Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Sefaköy Kurye Acil İlaç Hizmeti
Sefaköy Kurye Ucuz Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Sefaköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment