Seyrantepe Kurye

(0212) 210 55 57

Seyrantepe Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Seyrantepe Kurye Hizmeti

(0212) 210 55 57

Seyrantepe Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Seyrantepe Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Seyrantepe Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Seyrantepe Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Seyrantepe kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Seyrantepe Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Seyrantepe Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Seyrantepe Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Seyrantepe Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Seyrantepe Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Seyrantepe Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Seyrantepe Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Seyrantepe Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Seyrantepe Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Seyrantepe Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Seyrantepe Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Seyrantepe merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment