Sirkeci Kurye

(0212) 210 5557

Sirkeci Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Sirkeci Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Sirkeci Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Sirkeci Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Sirkeci Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Sirkeci Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Sirkeci kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Sirkeci Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Sirkeci Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Sirkeci Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Sirkeci Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Sirkeci Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Sirkeci Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Sirkeci Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Sirkeci Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Sirkeci Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Sirkeci Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Sirkeci Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Sirkeci merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment