Şişli Kurye

(0212) 210 55 57

Şişli Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Şişli Kurye Hizmeti

(0212) 210 55 57

Şişli Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Şişli Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Şişli Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Şişli Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Şişli kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Şişli Kurye çalışanları verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Şişli Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Şişli Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Şişli Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Şişli Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Şişli Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Şişli Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Şişli merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment