Suadiye Kurye

0216 442 1241

Suadiye Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

Suadiye Kurye

0216 442 1241

Suadiye 'den İstanbul genelinde hızlı kurye servisi için alternatif çözüm önerileri sunan şubemizdan motokurye hizmeti alabilirsiniz

şubemiz motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yoğun araç trafiği nedeniyle İstanbul'da gönderilmek istenen ürünler, kargo firmaları tarafından şehir içi teslimatlar dahi oldukça uzun sürede adresine ulaşmaktadır. Bizler Motorlu kuryelerimizle söz verdiğimiz zamanlarda evraklarınızı, ürünlerinizi ya da hediyelerinizi adreslerine teslim etmekteyiz.

Sektörümüzün sağlamış olduğu avantajları fark eden firmalar, şahıslar 7/24 vermiş olduğumuz hizmetleri kullanmaktadırlar. Böylece bir çok alanda tasarruf etmektedirler. Müşterilerimizin operasyonel faaliyetleri tarafımızdan hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır.

İstanbul'a yakın,kalabalık ve uç noktalardan biri olan Kocaeli'ye bağlı Gebze gün içinde kargo ve kurye faaliyetlerinin en çok gerçekleştirildiği bölgeler arasında yer almaktadır. Özellikle sanayi tesisleri ve firmalar açısından önemli bir yere sahip olan Gebze de birkaç saat içinde teslimat gerçekleştirmek isteyen firmalar ve kişiler tarafından alternatif olarak kurye firmaları ile çalışmak zorunlu hale gelmiştir. Ticari faaliyetlerinizin sekteye uğramaması ve ürünlerinizin müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde aynı gün içinde ulaşması için Suadiye kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Suadiye'de motorlu kurye kiralama hizmeti de vermekteyiz.
Suadiye motokurye ile eczanelerden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.

Suadiye Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Ekspres kurye hizmeti,
Normal motokurye hizmeti,
Gidiş – dönüş motokurye hizmeti,
VIP motokurye hizmeti ,
Gece motokurye hizmeti,
Araçlı motokurye hizmeti,
Moto kurye hizmeti,
Kurye araç kiralama hizmeti,
Paketleme hizmeti
vb.birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Web sitemiz üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Suadiye merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment